ppk-hk.cz: AC HEATING CUP - Pohár Plzeňského kraje horských kol - PPK HK - PAL CUP

ppk-hk.cz PPK*HK PPK HK PAL CUP

ppk-hk.cz PPK*HK PPK HK PAL CUP
DOMŮ
domů
Datum | Pátek | 16.9.2022 - 21:24:56
Report: MTB Čerchov 2022
Report: MTB Čerchov 2022
Krátké ohlédnutí (nejen výsledkové) za 15. ročníkem závodu MTB Čerchov

Na úvod citace z nĕmeckého tisku- brilantní organizace podpořená prací četných pomocníků (dĕkujeme panu K.Reitmaierovi, také za zveřejnĕnou fotodokumentaci).
Všem “pomocníkům" patří významné poděkování za přípravu (administrativní a praktickou) a vlastni realizaci a zajištění závodu. Letošní ročník byl ztížen složitějšími podmínkami v Peci pod Čerchovem, nakonec ale zázemí závodu nijak neutrpělo, spíše naopak. Take improvizace na trati se dle ohlasů účastníků vydařila a nic snad na tom nezměnil ani téměř dvoudenní déšť těsně před závodem.
Závodu se zúčastnilo I přes nepříznivou prognózu počasí 109 závodníků, mnoho z nich bylo z řad pomocníků pořádajícího oddílu Velosport Domażlice.
Kompletní výsledky byly okamžitě po skončení závodu k dispozici na www.pal-mtb.cz (díky moc Hynku), tak snad jen v krátkosti pro úplnost – prvenství si odvezl Ladislav Pakandl, který zvítězil před Viktorem Stoškem a domácím Petrem Tomanem.

Take už zbývá ještě jednou poděkovat všem účastnikům, nejen těm, kteří úspěšně zdolali nejvyšší vrchol Českého lesa, ale I jejich doprovodu, pořadatelům, dokonalému cateringu a ozvučení a doufáme na viděnou na 16.ročníku v roce 2023.

Velosport Domažlice

AC HEATING CUP