ppk-hk.cz: AC HEATING CUP - Pohár Plzeňského kraje horských kol - PPK HK - PAL CUP

ppk-hk.cz PPK*HK PPK HK PAL CUP

ppk-hk.cz PPK*HK PPK HK PAL CUP
DOMŮ
domů
Datum | Čtvrtek | 8.2.2024 - 23:04:09
AC HEATING CUP 2024 – NOVINKY: REGISTRACE, STARTOVNÍ ČÍSLA + ŘAZENÍ
AC HEATING CUP 2024 – NOVINKY: REGISTRACE, STARTOVNÍ ČÍSLA + ŘAZENÍ
Seriál AC HEATING CUP 2023 – Pohár Plzeňského kraje horských kol – se pro sezónu 2024 radikálně mění. Rozdělil se na dvě samostatné série:

a) UCI AC HEATING CUP – zcela nový formát UCI závodů, kam se přesunuly ‚naše‘ závody STUPNO, STŘÍBRO a AŠ, přidal se VIMPERK a zcela nová lokalita ÚSTÍ nad LABEM
- Dále jen ‚UCI série‘
b) AC HEATING CUP PPK – navazuje na loňský ročník a tím i na tradici Poháru Plzeňského kraje HK (PPK, PAL, Becker CUP, Chodovar CUP …) – zůstává 6 závodů z loňského ročníku, Domažlice, Touškov, Rakovník, Klatovy, Plzeň a Čerchov
- Dále jen ‚seriál PPK‘

První a méně významnou novinkou obou seriálů je společný ON-LINE registrační portál na mém webu hynekmusil.cz … stejné platí i pro další dva známé seriály: Talent CUP i MTB Biatlon.

Další méně významnou novinkou obou seriálů je možnost ON-LINE registrace našich nejmenších nadějí – odrážedel (4 roky a ml.) … Odrážedla startovné neplatí a jejich výsledky nebudou započítány do celkového hodnocení obou seriálů. Je v kompetenci každého pořadatele, jak tuto kategorii ve svém závodě vyhlásí. Doporučuje se motto kategorie ODRÁŽEDLA: všichni jsou vítězové!

A nyní ta největší novinka týkající se přiřazování startovních čísel a řazení na startu:
Čísla budou každému závodníkovi přiřazena po UZAVŘENÍ ON-LINE REGISTRACE. Definici termínu UZAVŘENÍ ON-LINE REGISTRACE najdete na konci tohoto článku, je to důležité.
Každá kategorie bude mít od sezóny 2024 svoji číselnou řadu (podobně jako na ČP) a nejnižší číslo řady bude mít nejlépe hodnocený závodník celkových výsledků daného seriálu, dané kategorie (např. 801). A tento závodník pak půjde na startovní rošt jako první … 802 jako druhý, 803 třetí, atd.
Důležité:
Toto platí pouze pro závodníky, kteří mají v době UZAVŘENÍ ON-LINE REGISTRACE
PLATNOU REGISTRACI – platí pro oba seriály (UCI i PPK) – definice opět na konci tohoto článku
Na pozdější příchozí platby nebude brán zřetel z pohledu přiřazených startovních čísel a následného řazení na startu. Závodníkovi, který sice bude ON-LINE registrován, ale jeho startovné bude připsáno na bankovní účet až po UZAVŘENÍ ON-LINE REGISTRACE, bude přiřazeno startovní číslo, ale až první volné v řadě, např. 842 a na startovní rošt půjde jako 42.

UKONČENÍ ON-LINE REGISTRACE na webu:
je znemožněna ON-LINE registrace na webu.
PLATNÁ REGISTRACE:
je provedena ON-LINE registrace + zaplacené startovné!
UZAVŘENÍ ON-LINE REGISTRACE:
je UKONČENÍ ON-LINE REGISTRACE na webu + 3 (tři) hodiny na poslední platby startovného.
Pro oba seriály: UKONČENÍ ON-LINE REGISTRACE na webu je ve 12:00 (UCI série: vždy ve čtvrtek před závodním víkendem a PPK: den před konáním závodu). Pak 3 hodiny poté, v 15:00, bude oficiálně UZAVŘENA ON-LINE REGISTRACE a bude zahájen proces přidělování startovních čísel.

Za pořadatele
Hynek Musil

AC HEATING CUP