ppk-hk.cz: AC HEATING CUP - Pohár Plzeňského kraje horských kol - PPK HK - PAL CUP

ppk-hk.cz PPK*HK PPK HK PAL CUP

ppk-hk.cz PPK*HK PPK HK PAL CUP
DOMŮ
domů
Datum | Středa | 12.6.2024 - 20:49:27
TITULY MISTR PLZEŇSKÉHO KRAJE SE BUDOU ROZDÁVAT V KLATOVECH
TITULY MISTR PLZEŇSKÉHO KRAJE SE BUDOU ROZDÁVAT V KLATOVECH
Příští víkend 22. června se v Klatovech odehraje již 4. ročník závodu horských kol a zároveň 4. závod seriálu, letos pod názvem IMPORTO VELKÁ CENA KLATOV XCO, ve kterém budou mít závodníci příležitost zabojovat o titul mistra Plzeňského kraje.

Trať pro letošní ročník zůstává téměř stejná, změny budou pouze v oblasti cíle a startu. Pokud by jste chtěli vidět jak trať vypadá, mrkněte na náš youtubový kanál klatovy.bike, je tam video prohlídka s Lukášem Kobesem.

Jídlo z domova vozit nemusíte, catering na akci bude jako již tradičně zajišťovat společnost MasoWest, která si pro vás připravila pestrý jídelníček. Můžete se těšit na guláš, těstovinový salát, špízy, grilované kuřecí maso, grilované klobásy a spoustu dalšího.

AC HEATING CUP - PPK 2024 AC HEATING CUP - PPK 2024 AC HEATING CUP - PPK 2024 AC HEATING CUP - PPK 2024
Na oficiálních stránkách závodu www.velkacenaklatov.cz jsou podrobné informace o trati, harmonogramu a dalších organizačních pokynech. Přihlášení na místě bude možné za zvýšené startovné.

Nezapomeňte sledovat náš Facebook a Instagram @klatovy.bike, aby vám nic neuniklo.

Na závěr bychom rádi poděkovali všem partnerům teto akce: Importo, Město Klatovy, FinalByt, K&K Technology, Ecotech, ATC Space, MasoWest, JSF Stavební, Kosík Trans, Bombus a APS Group.

PS: Pokud k nám pojedete do Klatov trénovat, nezapomeňte na repelent. Po intenzivních deštích se nám zde trochu víc rozmnožili komáři?.

Tak se těšíme, ahojjj :)


AC HEATING CUP - PPK 2024

AC HEATING CUP